Poznajmy się

 • 60 minut rozmowy wstępnej na której:
  • Poznasz mnie, a ja Ciebie
  • Opowiem Tobie jak pracuję – a Ty sprawdzisz, czy tego potrzebujesz
  • Na małym przykładzie doświadczysz siły pracy coachingowej i rozmowy emaptycznej
  • Opowiesz mi jakiej zmiany potrzebujesz, nad czym chcesz pracować
  • Na podstawie tego spotkania podejmiesz decyzję, czy chcesz podjąć współpracę i będziesz miał jasność jak ona będzie wyglądać
  • Jeżeli zastanawiasz się, czy coaching jest w ogóle dla Ciebie – przyjdź i dowiedz się.

  Inwestujesz: 60 zł

Umów się

Oswajanie celu

 • Czy znasz swój cel?
 • Czy znasz drogę, która do niego zmierza?
 • Czy chcesz czuć lekkość, odwagę i motywację w drodze do celu?

Wyznaczenie celu to początek procesu zmiany. Przy pomocy metod i narzędzi takich jak Wizualizacja przyszłości, Wizualizacje – Miasto, Siatka Celów etc, weźmiemy na warsztat Twoje cele.

Twoje najważniejsze cele zostaną zauważone, nazwane i zrealizowane! Oferuję pracę w atmosferze profesjonalnego luzu – empatycznego otwarcia na drugą osobę z domieszką wiedzy teoretycznej i doświadczenia. W życiu wchodzę w wiele ról – podobnie jak Ty. Bywam coachem, mediatorem, managerem, mamą, żoną, a przede wszystkim człowiekiem. Działam w sposób indywidualny, dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewnię bezpieczne i wspierające towarzystwo w realizacji Twoich celów. Wierzę, że ten cel jest w Tobie – dlatego z empatią Towarzyszę Tobie z moim „kuferkiem” narzędzi, którymi możesz się wesprzeć w dotarciu tam, gdzie chcesz być.

Inwestujesz: 180 zł/1,5h

Czas cyklu: 1+7 spotkań co 3-5 tygodni*

*pierwsze spotkanie inicjujące po którym podejmujemy decyzję czy rozpoczynamy proces. Jeżeli cel zostanie osiągnięty szybciej – proces zamykamy szybciej 😉

Umów się

Odkrywanie wartości

 • Czy wiesz, co jest dla Ciebie ważne?
 • Czy potrafisz wyjaśnić, dlaczego wybierasz opcję A, a nie B?
 • Czy wybierasz świadomie, czy pozwalasz, żeby inni podejmowali decyzję za Ciebie?

Wartości przekładają się bezpośrednio na Twoje pragnienia i ambicje. W czasie spotkań przeanalizujemy i wspólnie odkryjemy rzeczywiste motywy Twoich działań.

Znajomość wartości, jakimi się kierujesz, pomoże podjąć właściwe decyzje. Są one jak latarnia na morzu codziennych spraw.

Proces odkrywania wartości podniesie Twoją asertywność. Pozwoli zauważyć Twoje granice i bronić ich.

Zidentyfikowanie wartości jest podstawą do dalszej pracy samorozwojowej.

Inwestujesz: 180 zł/1,5h

*Czas cyklu: 3 spotkania co 3 tygodnie

Umów się

Pomóż mi pomyśleć

 • Co aktualnie Cię blokuje?
 • W jaki sposób możesz bardzo szybko poradzić sobie z problemem?
 • Jak możesz znaleźć optymalny scenariusz w Twojej sytuacji?

Czasami przychodzi taki moment, kiedy potrzebujesz na głos wypowiedzieć swoje myśli, uwagi, pomysły. Przyjrzeć się miejscu, w którym jesteś w obszarze zawodowym albo prywatnym. Nie potrzebujesz całego procesu.

Wokół siebie nie masz możliwości otwarcie porozmawiać, bo w miejscu w którym pracujesz, nie masz na tyle zaufanej osoby, albo nie chcesz martwić bliskich Ci osób. Trzymanie takich tematów tylko dla siebie jest bardzo męczące i obciążające. Często wprowadza też w spiralę negatywnego myślenia.

W czasie mojej pracy w dużych organizacjach – współpracownicy często prosili mnie o takie rozmowy. Ja pytałam, a oni mówiąc znajdowali rozwiązania – po czym każdy z nas ruszał dalej w swoją drogę.

Znane było powiedzenie jednej z koleżanek „Karola, chodź pomożesz mi pomyśleć….”

Inwestujesz: 240 zł/2h

*Czas cyklu: dowolny

Umów się

Coaching interwencyjny

 • Gdzie znajduje się Twoja kontrola sytuacji?
 • W jaki sposób możesz odnaleźć się w nowym środowisku?
 • Co możesz zrobić w swojej sytuacji?

Zdarza się, że rzeczywistość zawodowa nas zaskakuje. Zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym sensie – niespodziewany awans, zmiana stanowiska, zagrożenie zwolnieniem lub otrzymanie wypowiedzenia, to momenty dezorganizujące codzienne życie.

W takich sytuacjach, oferuję jednorazowe i kompleksowe spotkanie coachingu interwencyjnego. Jego zadaniem jest przywrócić Ci poczucie kontroli oraz sprawczości. W środowisku biznesowym, byłam już nie raz światkiem takich sytuacji, wiem, co robić.

Przeanalizujemy Twoją sytuację za pomocą dostępnych narzędzi. Jest to praca dynamiczna w czasie której stworzysz plan działania na przyszłość.

Inwestujesz: 240 zł/2h

*Czas cyklu: jedno spotkanie

Umów się

Empatyczna rozmowa

Celem tych spotkań jest rozwijanie umiejętność zauważania emocji – Twoich lub cudzych oraz adekwatnego reagowania na nie. Odklejamy Uczucia od Potrzeb a Potrzeby od Strategii ich zaspokajania.

Przy pomocy moich metod łatwiej nazwiesz emocje, otworzysz się na ludzi i zbudujesz satysfakcjonujące relacje. Podczas rozmowy okażę Ci maksymalną empatię, i zachęcę do spojrzenia przez jej pryzmat, na siebie oraz innych.

Jak przebiega proces rozwijania empatii?

 • Ty mówisz – ja empatycznie słucham.
 • Ty mówisz dalej – ja używam pytań sprawdzających czy te uczucia, emocje i strategie właśnie opisujesz.
 • Wspólnie budujemy przestrzeń, w której nie ma oceniania i udzielania rad. Ty możesz być w pełni i autentycznie sobą.
 • Ty zauważasz, co jest dla Ciebie najważniejsze tu i teraz, ponieważ rozwiązanie jest w Tobie – potrzebowało tylko bezpiecznych warunków, by ujrzeć światło dzienne.

Oto empatia – prawdopodobnie jedna z zaginionych wartości piramidy potrzeb. Dzięki empatycznym rozmowom lepiej zrozumiesz siebie i innych. Napełnisz swoje empatyczne baterie.

Inwestujesz: 120 zł/1h

** empatyczna rozmowa może odbyć się stacjonarnie lub w formie aktywności fizycznej (spacer, slow jogging, nordic-walking)

Umów się

Jeśli potrzebujesz wsparcia, a proponowana cena przy danej usłudze jest poza Twoimi możliwościami – zadzwoń, ustalimy indywidualnie jak możemy to rozwiązać.