Byłam tam, gdzie obecnie jesteś Ty

Rozumiem biznesowe środowisko i reguły gry, w których funkcjonujesz – dzięki temu nasza rozmowa będzie na tym samym poziomie.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy jako menedżer ludzi w dużych organizacjach.

Szybko nawiązuję relacje, indywidualnie podchodząc do każdego człowieka i działam przede wszystkim analitycznie. Sprawia mi frajdę odkrywanie naturalnych talentów, wspieranie w zmianie i rozwiązywanie konfliktów.

Skończyłam Studium Mediacji w nurcie NVC oraz szkołę Akademię Coachingu Petrichor (certyfikacja IC) oraz Studium Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener Strefa NVC – wszystko po to, by lepiej wspierać w zmianach moich klientów.

Jestem mamą dwójki dorastających dzieci i żoną – współtowarzyszką z długim stażem. Mieszkam w Gdańsku.

Talenty Gallupa: Indywidualizacja, Harmonia, Współzależność, Rozwijanie Ludzi i Naprawianie

Jestem entuzjastką rozwoju osobistego, doświadczoną networkerką i coachem. Pracuję od 16 lat z indywidualnymi klientami i zespołami jako menedżer obszarów analityki danych w dużych międzynarodowych korporacjach. Umysł analityczny z pasją rozwijający się w nowych obszarach, w tym: mediacji, motywacji i empatycznej komunikacji NVC (Komunikacji Bez Przemocy).

Typ współpracujący, a nie rywalizujący.

Nieustannie pracuję nad rozwojem samoświadomości, stabilizacji i równowagi w życiu – bo głęboko wierzę, że jest to strategia, która pozwoli utrzymać niezależność i podążać w kierunku wybranego celu.

Rozwijam swoje talenty, żeby stały się wsparciem dla innych. Odkrywam nowe obszary, w których mogę powiedzieć: „chcę”, a nie „muszę”, i które są zgodne z moimi wartościami. Dzielę się swoimi doświadczeniami, nieustannie rozwiązując problemy i wspierając ludzi.

Na swoim koncie mam ukończone szkolenia z Terapii Skierowanej na Rozwiązaniach, Racjonalnej Terapii Zachowań, czy też Systemu Wewnętrznej Rodziny.

„W czerwcu 2020 poczułam, że chcę iść drogą samodzielnie. Chcę niezależnie od celów organizacji podążać za swoimi talentami i wspierać ludzi w ich osobistej ścieżce rozwoju. Przez tą myśl zrodził się projekt: Karolina Bąk – Towarzysz Zmiany.”